Недостатньо знати, необхідно вміти ці знання застосувати! Недостатньо бажати, потрібно і робити!
  Б.І. Мокін
Головна сторінкаДодати в Вибране

основне
Новини
Біографія
Наукова діяльність
Педагогічна діяльність
Адміністративна діяльність
Громадська діяльність
Публіцистика
Листи, статті, доповіді
Зворотній зв'язок

Пошук

Мій акаунт на Facebook
Пошук

Подаю інформацію про цю подію у тому вигляді, у якому вона мені була надана оргкомітетом:

— З шостого по восьме квітня Інститут автоматики, електроніки та комп’ютерних систем управління нашого університету уже шостий раз проводив відкриту Всеукраїнську студентську олімпіаду серед студентів спеціальності «Системи управління і автоматики», яка з кожним роком набуває все більшої популярності як серед студентів вищих навчальних закладів України, так і сусідніх країн.

Очолював оргкомітет олімпіади перший проректор нашого університету, завідувач кафедри електромеханічних систем автоматизації і доктор технічних наук по спеціальності «Елементи та пристрої обчислювальної техніки та систем керування» Володимир Грабко, його заступником був директор Інституту АЕКСУ, професор Анатолій Васюра, а головою журі — декан ФАКСУ, доцент Сергій Довгалець.

Цього року олімпіада зібрала 57 представників 25-ти провідних ВНЗ України. Серед учасників ми побачили представників таких відомих ВНЗ, як Національний технічний університет України «КПІ», Донецький національний технічний університет, Харківський національний технічний університет «ХПІ», Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», Харківський національний університет радіоелектроніки, Національний університет «Львівська полiтехніка», Донбаська державна машинобудівна академія із Краматорська, Національна металургійна академія України із Дніпропетровська, Севастопольський національний технічний унiверситет, Івано-Франківський національний технічний унiверситет нафти і газу, Одеський національний полiтехнічний університет, Одеська морська академія, Одеська державна академія холоду, Східноукраїнський національний університет ім. Даля із Луганська, Миколаївський національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, Житомирський державний технічний університет та ряд інших українських університетів. Від сусідніх країн цього року в олімпіаді взяв участь Технічний університет Молдови із Кишинева.

Як і в попередні роки, Всеукраїнська олімпіада проводилась в два етапи. Перший етап проходив у кожному ВНЗ окремо, а переможці були направлені у Вінницю для участі у другому етапі. Другий етап, в свою чергу, був поділений на два тури: теоретичний та практичний. У підготовці завдань брали участь не лише викладачі нашого університету, а і представники інших ВНЗ.

Для вирішення завдань практичного туру олімпійцям були надані найкращі комп’ютерні класи університету. Учасникам пропонувались завдання з профільних дисциплін спеціальності «Системи управління і автоматики», наприклад,: «Елементи та пристрої систем управління і автоматики»; »Теорія автоматичного керування»; «Теорія інформації»; «Дослідження операцій»;«Програмування і чисельні методи; методи і засоби збору, передачі та обробки інформації»; «Мікропроцесорна техніка»; «Комп’ютерні системи вимірювання та контролю» тощо.

Роботи учасників олімпіади шифрувались кодами, які були відомі лише самим авторам робіт та зберігалися у закритих конвертах за підписами всіх членів журі до кінця олімпіади. Таким чином, досягалась абсолютна об’єктивність оцінювання робіт учасників олімпіади.

Найкращі результати показали студенти нашого Вінницького національного технічного університету, а також студенти Національного технічного університету «ХПІ» та Донецького національного технічного університету.

В десятку кращих увійшли також студенти Національного технічного університету України «КПІ», Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», Донбаської державної машинобудівної академії, Севастопольського національного технічного університету, Східноукраїнського національного університету ім. Даля, Нацiонального університету «Львівська політехніка» та Одеської державної академії холоду.

Результати учасників олімпіади від перших десяти ВНЗ:

1
Вінницький національний технічний університет
1,10 та 15 результати.
2
Національний технічний університет «ХПІ» (м. Харків)
2, 21, 34
3
Донецький національний технічний університет
3, 18, 35
4
Національний технічний університет України «КПІ» (м. Київ)
4, 25, 30
5
Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського «ХАІ» (м. Харків)
5, 29, 37
6
Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ)
6, 19
7
Севастопольський національний технічний університет
7, 42
8
Східноукраїнський національний університет ім. Даля (м. Луганськ)
8, 9, 33
9
Національний університет «Львівська політехніка»
11, 26
10
Одеська державна академія холоду
12, 13, 27

Перше місце на олімпіаді виборов студент нашого університету Олег Юдін.

Друге місце посіли студентка Національного технічного унiверситету «ХПІ» Дар’я Книженко та студент Донецького національного технічного університету Роман Красницький.

Третє місце вибороли студент Національного технічного університету України «КПІ» Андрій Білоус, студент Національного аерокосмічного університету ім. Жуковського «ХАІ» Кирило Руденко та студент Донбаської державної машинобудівної академії Артем Шишкін.

Почесне друге місце в загальному заліку посів також наш гість із Кишинева студент Технічного університету Молдови Олександр Мереакре.

Як і в попередні роки, цього року традиційними спонсорами олімпіади були Вінницькі ІВП «ІнноВінн» та «ТЕАМ», а також нові — ТОВ «Техногаз»,«НоВа», ЗАТ «КиївСтар», Банк Аваль — вінницька філія, які забезпечили переможців олімпіади чудовими цінними призами, наприклад, 2 DVD-RОМ, радіо-клавіатура і радіо-миша, LG мобільний телефон, СD плеєр Аіwа, flash пам’ять 256 МВ, блоки DVD-RW та СD-R, 6 стартових пакетів КиївСтар, 10 килим. rsd для миші, колонки Svеп.

А за перше місце крім диплому І-го ступеню переможцю олімпіади було вручено супер-приз: лазерний принтер НР.

Після напруженої розумової роботи, учасникам олімпіади здійснили екскурсії до музею М. І. Пирогова, по визначних місцях нашого міста та до художніх музеїв Центру культурології нашого технічного університету. Студенти та їх керівники чудово провели час, багато фотографувалися, отримали масу позитивних емоцій і не приховували свого здивування, захвату та зачарування від багатства художніх колекцій університету та краєвидів Вінниччини. На прощання щиро висловлювали свої почуття, велике задоволення умовами та організацією проведення олімпіади, обіцяли розповісти в рідних містах про свої незабутні враження.

Постскриптум: а 14 квітня у чотирьох містах України: Києві, Донецьку, Запоріжжі і Хмельницькому були синхронно проведені півфінали Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, в яких взяли участь 120 команд 67 університетів з 29 міст України.

Переможцями стали: у Хмельницькому — 1-ша команда нашого ВНТУ, яка розв’язала за відведений час 7 задач, у Донецьку — команда ХНУРЕ, яка розв’язала 6 задач, у Києві — команда НТУУ «КПІ», яка розв’язала 5 задач, у Запоріжжі — команда ОНУ ім. Мечникова, яка розв’язала також 5 задач.

У нашій Західній зоні другою з 4-ма розв’язаними задачами була команда НУ «Львівська політехніка», а третьою з 3-ма розв’язаними задачами — команда ЛНУ ім. Івана Франка. Друга команда нашого університету теж з 3-ма розв’язаними задачами була четвертою, а команда господарів — Хмельницького національного університету — з такою ж кількiстю розв’язаних задач, але з більшими затратами часу на їх розв’язання, посіла 5-е місце.

До речі, 7 задач розв’язала лише одна 1-а команда нашого університету у складі студента 5-го курсу Богдана Власюка та двох студентів 3-го курсу — Дмитра Коржика і Дмитра Білоуса, 6 задач розв’язала лише одна команда ХНУРЕ, по 5 задач розв’язали команди 6 університетів, по 4-и задачі розв’язали 9 команд, по 3-и — 13, по 2-і — 26, по 1-й — 48, а 16 команд не розв’язали жодної задачі.

Тож 1-а команда нашого ВНТУ на етапі півфіналів виборола не лише перше місце у Західній зоні, а і посіла перше місце у загальному Всеукраїнському заліку. 2-ми у загальному заліку на цьому етапі стали студенти із ХНУРЕ, 3-ми — із НТУУ«КПІ», 4-ми — із ОНУ ім. Мечникова, 5-е і 6-е місця посіли студенти з 1-ї та 2-ї команд ЗНТУ, 7-ми були студенти із ДнНУ, 8-ми — із ДонНТУ, 9-ми стали студенти з 3-ї команди ЗНТУ, а 10-и — із 2-ї команди ДонНТУ

Наші команди готували до цієї олімпіади доценти Володимир Месюра, Ігор Арсенюк та Денис Кательников.

У вересні команди, які у загальному заліку вибороли перші 24 місця, з’їдуться до Вінниці на фінальні змагання. Наш університет у фіналі буде представлений 2-ма командами.

Версія для друку

Розділи книги
Передмова
Звернення до президента України
Перші тривожні думки
Заява П. В. І. як свідчення негараздів у нашій міліції
Народження уряду
Спільне засідання УФІ та АР ВНТЗУ
Інавгурація губернатора
Деякі наслідки Помаранчевої революції
Загадкова смерть екс-міністра МВС Юрія Кравченка
А чи варто Україні зміцнювати радянську систему атестації наукових та науково-педагогічних кадрів?
Відповіді любителю «лохотрону» та молодим соціалістам
Перша підсумкова колегія міністра Ніколаєнка
Два листи міністру
Десятиріччя Асоціації народних депутатів України
Три події у першій декаді квітня 2005 року, що сколихнули Україну
Зустріч з академіком Кунцевичем
Створення партії підтримки Віктора Ющенка на Вінниччині
Україна — чуток країна
Всеукраїнська олімпіада з автоматики і систем керування
Думки, народжені виїзним засіданням Президії АПНУ
Із чужої пісні слова не викинеш
Перша поява губернатора у рідному університеті
Перша рецензія на «Що за горизонтом?»
100 днів президентства Віктора Ющенка
Хто і коли об’єктивно оцінить вклад штрафних батальйонів у перемогу Радянської Армії над вермахтом?
Анонімники не вгамовуються
Університетський плебісцит
Відповідь Лідії Петрівні
Неузгодженість чи новий стиль?
Подорож делегації університету до Франції та Англії
Що виявилось не врахованим?
Ще раз про Тузлу
Нарада ректорів технічних ВНЗ України
Чи можна повернути те, що повернути не можна?
Інформаційне небо червня
Співбесіда з медалістами
Бомбардування комети
Невже ті, хто голосував за комуністів, підтримують їхні дії у Верховній Раді?
Третя світова перекинулась на Британські острови
Чи безсмертні ідеї Романа Безсмертного?
Реакція на лист від Гамрецького
Підсумкова колегія з селекторною присутністю
Звіт ректора про роботу у 2004—2005 навчальному році
Штормова декада вересня
Новий виток демократії в нашому університеті
Вінниці — 650!
Янукович сказав: «Так! Ющенко!»
Чи відбулося оновлення уряду?
Доповнення до закону про вищу освіту та деякі його наслідки
Депутатська недоторканість — форма захисту чи критерій оцінки?
Відвідини Верховної Ради України та дискусія з міністром
Повторна приватизація «Криворіжсталі»
Бюджетні пристрасті
Старт відпустки
Знакові події 1-ї декади листопада
Другий з’їзд партії НСНУ
Мороз в університеті
СТБ, комуністи і мікрофон
Суботні новини
День свободи
Понеділок — не завжди день важкий
Знакові події останнього листопадового вівторка
Не сприйняття і не прийняття на фоні визнання
Майже тиждень у Києві
Пора
Данилова арифметика
Звернення до міністра
Російська газова атака України у день зміни системи влади у ній
Телевізійне новорічне поздоровлення
Професіонали потрібні не лише у політиці, а і у пожежних командах
Три знакові для мене події після різдвяного тижня
Нагородний дощ
Батько і син Матвієнки та Яцків з Даниловим як перші і останні політичні гості нашого університету під час нинішньої парламентської виборчої кампанії
Карна справа
Декілька слів про хід передвиборчої кампанії
Наглядова рада ВНТУ
Друга підсумкова колегія міністра Ніколаєнка
Недолуга спроба здійснення адміністративного тиску
Зустріч з Юрієм Єхануровим
Репліки
Вибори
Президія і загальні збори АПНУ та захист Віталія
Коаліція
З Олександром Зінченком у чистий четвер
Що було важливим для мене у кінці квітня 2006 року?
Перше засідання Наглядової ради та виїзне засідання Президії АПНУ в нашому університеті
Безвладдя
Важливі події останньої декади червня
Коаліція вмерла! Нехай живе коаліція!
Завершення перевірок і приймальної кампанії
Декілька слів про дивізію СС «Галичина»
Універсал національної єдності
Перша спроба моїх недоброзичливців скористатись новим політичним співвідношенням
Післямова до викладеного
15 річниця незалежності України
Чим завершили і що будемо робити?
Що було цікавого у вересні
Як зробити вітроенергетику ефективною
Розбудова системи противаг
Нарада у міністра
Подорож до Німеччини
Загальні збори АПНУ
Полювання на помаранчевих міністрів
Роздуми під час святкування Дня свободи
Кілька слів про добросусідство
Післямова в остаточному варіанті
Головна сторінкаДодати в Вибране
© 2007-2015. Персональний сайт Мокіна Б.І. Усі права захищено. Несанкціоноване використання матеріалів сайту не дозволяється. У випадку використання цих матеріалів на інших сайтах не допускається будь-яке редагування тексту, а посилання на даний сайт є обов`язковим.